65 ofert pracy

Szukaj
Aplikuj Teraz InformacjeOpinie o NasZadzwoń

Rekrutacja

Oferty na które można aplikować znajdują się pod linkiem  "Oferty Pracy". Aplikujący powinien zapoznać się z poniższymi punktami przed aplikowaniem.

 

1. Dokumenty

- przesłać CV według wzoru Nazwisko Imie CV zawod.doc

- świadectwa pracy (minimum 3 letnia praktyka w danym zawodzie z ostatnich lat po szkole) może być scan.
- świadectwa szkolne, dyplomy - może być scan.
- świadectwa kwalifikacyjne , uprawnienia (jeżeli dany zawód tego wymaga np.: spawacze uprawnienia PRS, DNV itp) może być scan.

2. Rozmowa

Po wstępnej selekcji złożonych dokumentów, specjalista do spraw rekrutacji przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną.

3. Języki

W większości przypadków warunkiem uzyskania zatrudnienia u pracodawcy norweskiego jest komunikatywność w j.angielskim lub j. norweskim.

 

W CV prosimy o załącznie klauzuli rodo o treści "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

 

Wzór uzupełnionego dokumentu CV - sprawdź

 

Agencja nie zwraca złożonych kserokopii dokumentów, a w przypadku odrzucenia oferty kandydata dokumenty ulegają zniszczeniu. Złożenie kwestionariusza i tłumaczeń dokumentów nie daje gwarancji podjęcia zatrudnienia u pracodawcy zagranicznego.

projekt i wykonanie mmCreation.pl