66 ofert pracy

Szukaj
Aplikuj Teraz InformacjeOpinie o NasZadzwoń

Oferty pracy w Norwegii

Witaj w najlepszej agencji zatrudniania w Szczecinie. Mamy dla Ciebie oferty pracy w Norwegii w różnych sektorach gospodarki. Wyszukaj w bazie stanowisko, które spełnia Twoje oczekiwania i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci przejść cały proces rekrutacji włącznie z tłumaczeniem dokumentów. Najważniejsze jest to, abyś znał język angielski lub norweski w stopniu umożliwiającym komunikację za granicą. Zobacz jakich specjalistów potrzeba od zaraz.

Aktualne oferty pracy – Norwegia

W skandynawskich firmach istnieje spore zapotrzebowanie na wykwalifikowanych fachowców. W związku z tym każdego dnia nasza agencja publikuje nowe oferty dla:

  • kierowców kat. B,
  • elektryków;
  • stolarzy;
  • oraz osób do obsługi magazynów i na produkcję w fabrykach.

Jeśli zainteresowała Cię opcja wyjazdu zarobkowego do Oslo lub innych miejscowości, napisz do nas.

Dlaczego warto szukać ofert pracy przez agencję?

Po pierwsze mamy certyfikat KRAZ i działamy na polskim rynku od wielu lat. W tym czasie zyskaliśmy zaufanie Klientów zarówno po stronie pracowników, jak i pracodawców. Sprawdzamy posady za granicą i wybieramy tylko te, które są bezpieczne i legalne. Dlatego, jeśli interesuje Cię dobrze płatna praca, to Norwegia jest krajem, w którym jako elektryk lub kierowca kat. B, znajdziesz wolną posadę. A może produkcja lub magazyn? Zastanów się i przyjdź do nas, porozmawiajmy o zarobkach i umowie. Jobzone to sprawdzona agencja pracy z siedzibą w Szczecinie.

Jeśli masz pytania związane z wyjazdem pracowniczym, zadzwoń jeszcze dziś do działu obsługi Klienta.

projekt i wykonanie mmCreation.pl