66 ofert pracy

Szukaj

Spawacz TIG - Oferty pracy

Oslo i okolice

Spawacz TIG

Miejsce pracy: Norwegia - Bomlo

OBOWIĄZKI

  • Praca na stoczni

Wymagania
  • Doświadczenie, przynajmniej 2-3 lata w zawodzie
  • Doświadczenie z Norwegii
  • Aktualny certyfikat 141
  • Komunikatywny język angielski lub norweski
Oferujemy
  • Norweska umowa na 100% etatu
  • Pomoc polskiego koordynatora
  • Możliwość rotacji
  • Stawka: 250-290 nok/h + doeta 200NOK dziennie
  • Zakwaterowanie po stronie pracodawcy
  • 50-60 h/pracy tygodniowo

Osoby zainteresowane prosimy o  aplikowanie przez przesyłanie CV ze zdjęciem.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

W razie dodatkowych pytań jesteśmy dostępni także pod:

Telefonami:

Zadzwoń 600055660

Adresem E-mail:

 biuro@jobzone.pl

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Formularz

akceptuje regulamin
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
projekt i wykonanie mmCreation.pl