65 ofert pracy

Szukaj

Hydraulik - Oferty pracy

Oslo i okolice

Hydraulik

Miejsce pracy: Norwegia - Oslo i okolice

OBOWIĄZKI

  • Montaż instalacji hydraulicznych
  • Biały montaż
  • Instalacja systemów przeciwpożarowych (sprinkler)
  • Instalacja centralnego ogrzewania
  • Inne prace hydrauliczne
Wymagania
  • Mile widziany numer norweski personalny
  • Od 2-3 lat doświadczenia w zawodzie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B, własny samochód
  • Referencje ustne lub pisemne
Oferujemy
  • Stawka 296,5NOK/h
  • Zwrot kosztów zakwaterowania przez pracodawcę
  • Możliwość długich godzin pracy
  • Umowę z pracodawcą norweskim na norweskich warunkach

Osoby zainteresowane prosimy o  aplikowanie przez przesyłanie CV ze zdjęciem.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

W razie dodatkowych pytań jesteśmy dostępni także pod:

Telefonami:

Zadzwoń +48600055660

Adresem E-mail:

 biuro@jobzone.pl

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Formularz

akceptuje regulamin
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
projekt i wykonanie mmCreation.pl